Extraflame Sharon Plus Crystal černá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová kamna Thorma FRANKFURT jsou určena pro spalování palivového dřeva, dřevěných briket a hnědouhelných briket. Mohou sloužit jako hlavní zdroj...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX Tartu 5 pískovec jsou vyrobená z kvalitní oceli s pískovcovým obkladem.
Peletovým kamnům HSP 6 RUEDA sluší beton, klidné barvy a jednoduchost. Keramický obklad s ručně škrábanou texturou matného kovu...
Kamna se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť kamen je obložen masivními kachlemi v několika různých barevných provedeních.
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Kamna Thorma Kerpen II AT černá v černém smaltu jsou tradičním výrobkem, který se používá pro vytápění jedné místnosti.
Detailní popis produktu
• Bílé žáruvzdorné topeniště (Extraker)
• Potrubí s vyhrazeným motorem až do délky 8 metrů, termostatovatelné a vyloučitelné
• Horní větrání prostředí s vyhrazeným motorem, vyloučitelné
• Integrovaná Wifi (Aplikace „Total Control 2.0“)
• Žhavicí svíčka pro rychlé zapalování
• Vyjímatelné ohniště pro snadné čištění
• Možnost výstupu pro odvodu spalin: vzadu, nahoře
• Možnost výstupu potrubí (Ø80 mm): vzadu
• Výměník tepla se sálavým povrchem
• Dvojitá dvířka: vnější dvířka s keramickým sklem
• Široký výhled na plamen
• Snížená hloubka
• Nouzový modul
• Vyjímatelný popelník • Dvířka ohně a ohniště z litiny
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269005240 |
| Regulovatelný výkon:: | 3,5 - 10,0 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | 287 m3 |
| Rozměr celkové (Š x V x H):: | 1150 x 900 x 290 mm |
| Hmotnost:: | 155 kg |
| Energetická účinnost:: | 91,7 - 91,0 % |
| Průměr kouřovodu :: | 80 mm |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV):: | ANO |
| Průměr kouřovodu:: | 60 mm |
Kamna na pelety
Kachlová kamna Romotop Siena N mají elegantní zaoblený tvar a možnost výběru ze tří nejoblíbenějších odstínů barev.
- bílá lesklá (90002)
- černá lesklá (49000)
- steel (58507)
- champagne (30301)
- černá matná (49400)
- holubí šeď (51502)
- silver (54505)
- jogurtová (61660)
- smetanová s pigmentem (63360)
- hnědá srnčí (67300)
- červená šarlatová (77900)
- bílá matná (90901)
- slonová kost matná (92360)
- perlová (95508)
- cherry (75705)
- zelená šumavská (19301)
- pomněnka lesklá (22202)
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX s mastkovým opláštěním včetně HD.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované.
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech
krbová kamna Basel mají černou barvu, prosklená dvířka, ideální pro vytápění na chaloupku vzhledem jako krbová kamna
Krbová kamna Wamsler OF 604 Kamino Elite s povrchovou úpravou hnědý smalt se zadním odkouřením.
Kamna Flensburg III
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované.
-
Technický list (793.7 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (352.7 kB)
-
Energetický štítek (210.2 kB)
-
Ecodesign (470 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (1 MB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

