Extraflame Sinfony tortora
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Výkonná kamna pro vytápění velké místnosti, případně přilehlých místností
Plášť kamen je smaltovaný, boční stěny jsou lakovány žáruodolným šedým lakem.
Teplovzdušná krbová kamna KRETZ AGATHA
Byť jednoduchá a malá, tak velmi kvalitní krbová kamna Wamsler Trendy levandule jsou určena díky své dvouplášťové konstrukci k co...
Jøtul F 100 ECO.2 LL jsou kompaktní kamna na dřevo, ve kterých je možné topit poleny do 35 cm.
Detailní popis produktu
• Žhavicí svíčka pro rychlé zapalování
• Bezkartáčový převodový motor pro nakládání pelet
• Horní větrání prostředí s vyhrazeným motorem, vyloučitelné
• Samočisticí ohniště s bezkartáčovým motorem
• Možnost výstupu pro odvodu spalin: vzadu
• Trubkový výměník tepla • Sonda ve spalovací komoře
• Dvířka ohně, topeniště a ohniště z litiny
• Nouzový modul
• Jednokřídlé dvířka s dvojitým sklem (oboje keramické)
• Vyjímatelná zásuvka na popel
• Odnímatelná rukojeť s vyhrazeným pouzdrem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269005042 |
| Regulovatelný výkon:: | 3,4 - 11,0 kW |
| Vytápěcí schopnoost:: | 315 m3 |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1140 x 480 x 560 mm |
| Hmotnost:: | 173 kg |
| Účinnost:: | 93,9 - 91,4% |
| Průměr kouřovodu :: | 80 mm |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr externího přívodu vzduchu:: | 50 mm |
| Tah komína:: | 3,0 - 5,0 Pa |
Kamna na pelety hermetická ventilovaná
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Krbová kamna Thorma ZARAGOZA šedá jsou určena pro spalování palivového dřeva, dřevěných briket a hnědouhelných briket
Citlivé sladění všech určujících rozměrů krbových kamen NAVIA dalo vzniknout jedinečnému designu. Zaoblené a rozměrově nadstandardní sklo...
Kamna Flensburg III
Kamna Thorma Kerpen II AT černá v černém smaltu jsou tradičním výrobkem, který se používá pro vytápění jedné místnosti.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Vyvážené proporce krbových kamen SONE společně s topeništěm patřícím k těm větším mezi krbovými kamny, se skvěle hodí do...
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované.
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
-
Technický list (276.8 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (318.3 kB)
-
Energetický štítek (329.2 kB)
-
Ecodesign (469.8 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (2.7 MB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

