Extraflame Teorema avorio
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Kamna se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť kamen je obložen masivními kachlemi v několika různých barevných provedeních.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Krbová kamna HAAS+SOHN LAROS Grande černý lak jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli.
Plášť kamen je smaltovaný, boční stěny jsou lakovány žáruodolným šedým lakem.
Vystaveno na prodejně DEFRO HOME SOLUM zaujme svou jednoduchostí a jedinečným stylem. Moderní sklo reverzní k ocelovému tělu vytváří kompaktní,...
Tato kamna jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon.
Detailní popis produktu
- Ventilační kamna – výfuk tepla v přední části nad dvířky
- Smaltované teplovzdušné ocelové boky
- Horní vývod kouřovodu (uprostřed Ø 80mm)
- Kamna lze umístit těsněn ke stěně.
- Různé barvy (bordó / černá / avorio)
- Dekorační horní kachle
- Týdenní programovatelný termostat
- Programovatelné až 4 intervaly za den
- Svorky pro připojení pokojového termostatu
- Bezpečnostní termostat v případě příliš vysoké teploty
- Litinový hořák
- Litinová dvířka a topeniště
- Trubkový výměník tepla
- Nový LCD displej s černým podsvícením
- Dálkové dotykové ovládání
- Odnímatelný popelník
- Velká kapacita zásobníku na 30 kg pelet
- Výkon kamen 3,0 – 10,0 kW (5 stupňů výkonu)
- Velké panoramatické prosklení
- Ventilační kamna – výfuk tepla v přední části nad dvířky
- Smaltované teplovzdušné ocelové boky
- Horní vývod kouřovodu (uprostřed Ø 80mm)
- Kamna lze umístit těsněn ke stěně.
- Různé barvy (bordó / černá / avorio)
- Dekorační horní kachle
- Týdenní programovatelný termostat
- Programovatelné až 4 intervaly za den
- Svorky pro připojení pokojového termostatu
- Bezpečnostní termostat v případě příliš vysoké teploty
- Litinový hořák
- Litinová dvířka a topeniště
- Trubkový výměník tepla
- Nový LCD displej s černým podsvícením
- Dálkové dotykové ovládání
- Odnímatelný popelník
- Velká kapacita zásobníku na 30 kg pelet
- Výkon kamen 3,0 – 10,0 kW (5 stupňů výkonu)
- Velké panoramatické prosklení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269004366 |
| Nominální výkon :: | 3,0 - 10,0 kW |
| Energetická účinnost:: | 90,2 - 91% |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1080 x 525 x 652 mm |
| Hmotnost:: | 165 kg |
| Palivo: dřevo, ekobrikety: | pelety |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr externího přívodu vzduchu:: | 50 mm |
| Vytápěcí schopnoost:: | 287 m3 |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 30 kg |
| Ventilátor:: | ANO |
Kamna na pelety
Kamna na pelety
Moderní ocelová kamna Kratki Koza Enyo jsou vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy.
Ocelová krbová kamna s moderním designem na šířku
Krbová kamna Thorma FRANKFURT jsou určena pro spalování palivového dřeva, dřevěných briket a hnědouhelných briket. Mohou sloužit jako hlavní zdroj...
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Enyo volně stojící sporák je moderní přístroj splňující nejpřísnější ekologické normy. Je to ideální odpovědí na současné...
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
-
Prohlášení o vlastnostech (624.3 kB)
-
Ecodesign (468.2 kB)
-
Energetický štítek (186 kB)
-
Prohlášení o shodě (816.9 kB)
-
Technický list (263 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

