Extraflame Teorema černá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Jednoduchý design krbových kamen THORMA MALLORCA UNI 2018 černá z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Kamna Flensburg III
Krbová kamna ABX OMAHA mastek jsou vyrobená z kotlové oceli a s mastkovým obkladem.
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech
Tradiční krbová kamna THORMA VERONA b TOP béžová na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou...
Topná kamna na pelety hermetická ventilovaná
Detailní popis produktu
- Ventilační kamna – výfuk tepla v přední části nad dvířky
- Smaltované teplovzdušné ocelové boky
- Horní vývod kouřovodu (uprostřed Ø 80mm)
- Kamna lze umístit těsněn ke stěně.
- Různé barvy (bordó / černá / avorio)
- Dekorační horní kachle
- Týdenní programovatelný termostat
- Programovatelné až 4 intervaly za den
- Svorky pro připojení pokojového termostatu
- Bezpečnostní termostat v případě příliš vysoké teploty
- Litinový hořák
- Litinová dvířka a topeniště
- Trubkový výměník tepla
- Nový LCD displej s černým podsvícením
- Dálkové dotykové ovládání
- Odnímatelný popelník
- Velká kapacita zásobníku na 30 kg pelet
- Výkon kamen 3,0 – 10,0 kW (5 stupňů výkonu)
- Velké panoramatické prosklení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269004373 |
| Nominální výkon:: | 3,0 - 10,0 kW |
| Energetická účinnost:: | 90,2 - 91% |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1080 x 525 x 652 mm |
| Hmotnost:: | pelety |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr externího přívodu vzduchu:: | 50 mm |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 30 kg |
| Ventilátor:: | ANO |
Kamna na pelety
Kamna na pelety
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Enyo volně stojící sporák je moderní přístroj splňující nejpřísnější ekologické normy. Je to ideální odpovědí na současné...
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí.
• Kvalitní ocelové svařence o vysoké tloušťce •
Tradiční krbová kamna THORMA VERONA b TOP béžová na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou...
Kamna Thorma Kerpen II AT černá v černém smaltu jsou tradičním výrobkem, který se používá pro vytápění jedné místnosti.
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění.
Jednoplášťová krbová vložka určená k vytápění obytných prostor. Možnost přívodu spalovacího vzduchu z externího prostředí. Vysoká účinnost spalování.
-
Prohlášení o vlastnostech (624.3 kB)
-
Technický list (263 kB)
-
Prohlášení o shodě (816.9 kB)
-
Energetický štítek (186 kB)
-
Ecodesign (468.2 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

