Extraflame Teorema bordó
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Byť jednoduchá a malá, tak velmi kvalitní krbová kamna Wamsler Trendy levandule jsou určena díky své dvouplášťové konstrukci k co...
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru
Moderní ocelová kamna Kratki Koza Enyo jsou vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX s mastkovým opláštěním včetně HD.
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 3 varianty obložení – boky v barvě...
Detailní popis produktu
- Ventilační kamna – výfuk tepla v přední části nad dvířky
- Smaltované teplovzdušné ocelové boky
- Horní vývod kouřovodu (uprostřed Ø 80mm)
- Kamna lze umístit těsněn ke stěně.
- Různé barvy (bordó / černá / avorio)
- Dekorační horní kachle
- Týdenní programovatelný termostat
- Programovatelné až 4 intervaly za den
- Svorky pro připojení pokojového termostatu
- Bezpečnostní termostat v případě příliš vysoké teploty
- Litinový hořák
- Litinová dvířka a topeniště
- Trubkový výměník tepla
- Nový LCD displej s černým podsvícením
- Dálkové dotykové ovládání
- Odnímatelný popelník
- Velká kapacita zásobníku na 30 kg pelet
- Výkon kamen 3,0 – 10,0 kW (5 stupňů výkonu)
- Velké panoramatické prosklení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269004359 |
| Nominální výkon (kW): | 3,0 - 10,0 kW |
| Energetická účinnost:: | 90,2 - 91% |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1080 x 525 x 652 mm |
| Hmotnost:: | 165 kg |
| Palivo:: | pelety |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV):: | 50 mm |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 30 kg |
| Ventilátor:: | ANO |
Kamna na pelety
Kamna na pelety
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Kamna Thorma PETRY KERPEN II AT hnědá (5kW)
Kachlová kamna Romotop Siena N mají elegantní zaoblený tvar a možnost výběru ze tří nejoblíbenějších odstínů barev.
- bílá lesklá (90002)
- černá lesklá (49000)
- steel (58507)
- champagne (30301)
- černá matná (49400)
- holubí šeď (51502)
- silver (54505)
- jogurtová (61660)
- smetanová s pigmentem (63360)
- hnědá srnčí (67300)
- červená šarlatová (77900)
- bílá matná (90901)
- slonová kost matná (92360)
- perlová (95508)
- cherry (75705)
- zelená šumavská (19301)
- pomněnka lesklá (22202)
Kamna HAAS SOHN Jonsbo černá/Woodstone Prestige jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli s obkladem z přírodního kamene.
Jednoplášťová krbová vložka určená k vytápění obytných prostor. Možnost přívodu spalovacího vzduchu z externího prostředí. Vysoká účinnost spalování.
Adria II s teplovodním výměníkem krbová kamna HAAS+SOHN. Krbová kamna s teplovodním výměníkem ADRIA II TV pro připojení topných těles nebo...
-
Technický list (263 kB)
-
Prohlášení o shodě (816.9 kB)
-
Energetický štítek (186 kB)
-
Ecodesign (468.2 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (624.3 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

