Extraflame Virna Idro bordó
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Moderní ocelová kamna Kratki Koza Enyo jsou vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy.
Tradiční krbová kamna THORMA VERONA b TOP béžová na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou...
Krbová kamna Thorma HÖRBY černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Jednoduchý design krbových kamen THORMA MALLORCA UNI 2018 černá z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně.
krbová kamna Basel mají černou barvu, prosklená dvířka, ideální pro vytápění na chaloupku vzhledem jako krbová kamna
Detailní popis produktu
- hermeticky utěsněná spalovací komora a zásobník
- smaltovaný ocelový obklad kamen
- odnímatelný popelník
- litinový rošt
- termostat zabraňující přetopení kamen
- multifunkční dálkový ovladač
- chronotermostat pro týdenní programování kamen
- integrované čerpadlo
- integrovaná expanzní nádoba
- integrovaný pojistný tlakový ventil 3 bar
- zásobník s kapacitou pro 22 kg pelet
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269000887 |
| Regulovatelný výkon:: | 4,3 - 14,5 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | až 415 m3 |
| Jmenovitý výkon do vzduchu:: | 0,6 - 2,2 kW |
| Jmenovitý výkon do vody:: | 3,7 - 12,3 kW |
| Energetická účinnost:: | 95,2 - 93% |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1105 x 793 x 384 mm |
| Hmotnost:: | 151 kg |
| Průměr kouřovodu:: | 100 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr externího přívodu vzduchu:: | 60 mm |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 22 kg |
Kamna na pelety
kamna na pelety.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Tradiční krbová kamna THORMA VERONA b TOP béžová na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou...
Thorma Cremona jsou dvouplášťová krbová kamna, která jsou určená na vytápění obytných prostor o velikosti až 190 m3.
Tato kamna jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon.
Plášť kamen je smaltovaný, boční stěny jsou lakovány žáruodolným šedým lakem.
Atraktivní desing krbových kamen - sloupové provedení - Andorra exclusive - Thorma Filakovo Krbová kamna na noze jsou otočném...
Byť jednoduchá a malá, tak velmi kvalitní krbová kamna Wamsler Trendy levandule jsou určena díky své dvouplášťové konstrukci k co...
Kamna Flensburg III
-
Technický list (255.5 kB)
-
Prohlášen o shodě (817.2 kB)
-
Energetický štítek (536 kB)
-
Ecodesign (468.4 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (393.1 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

