Extraflame Virna Idro bílá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Mohou sloužit jako hlavní zdroj vytápění nebo mohou být náhradním zdrojem vytápění v přechodových obdobích nebo jako podpora hlavního topení v době...
Kamna Thorma PETRY KERPEN II AT hnědá (5kW)
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované.
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
Kamna Flensburg III
Zaoblený tvar krbových kamen SONE G společně s designovým sklem poskytují příjemný pohled na oheň, který nikdy nezevšední.
Kachlová kamna Romotop Siena N mají elegantní zaoblený tvar a možnost výběru ze tří nejoblíbenějších odstínů barev.
- bílá lesklá (90002)
- černá lesklá (49000)
- steel (58507)
- champagne (30301)
- černá matná (49400)
- holubí šeď (51502)
- silver (54505)
- jogurtová (61660)
- smetanová s pigmentem (63360)
- hnědá srnčí (67300)
- červená šarlatová (77900)
- bílá matná (90901)
- slonová kost matná (92360)
- perlová (95508)
- cherry (75705)
- zelená šumavská (19301)
- pomněnka lesklá (22202)
Detailní popis produktu
- hermeticky utěsněná spalovací komora a zásobník
- smaltovaný ocelový obklad kamen
- odnímatelný popelník
- litinový rošt
- termostat zabraňující přetopení kamen
- multifunkční dálkový ovladač
- chronotermostat pro týdenní programování kamen
- integrované čerpadlo
- integrovaná expanzní nádoba
- integrovaný pojistný tlakový ventil 3 bar
- zásobník s kapacitou pro 22 kg pelet
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269000894 |
| Regulovatelný výkon:: | 4,3 - 14,5 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | až 415 m3 |
| Výkon do vzduchu v kW:: | 0,6 - 2,2 kW |
| výkon do vody: | 3,7 - 12,3 kW |
| Energetická účinnost:: | 95,2 - 93% |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1105 x 793 x 384 mm |
| Hmotnost:: | 151 kg |
| Průměr kouřovodu:: | 100 mm |
| Palivo:: | pelety |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV):: | 60 mm |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 22 kg |
Kamna na pelety
kamna na pelety.
Krbová kamna HAAS+SOHN LAROS Grande černý lak jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli.
Citlivé sladění všech určujících rozměrů krbových kamen NAVIA dalo vzniknout jedinečnému designu. Zaoblené a rozměrově nadstandardní sklo...
standardní vybavení: keramický obklad topeniště, záslepka horního hrdla kouřovodu, připojovací příruba 124 mm pro zadní přívod vzduchu, houbička
Krbová kamna Wamsler OF 604 Kamino Elite s povrchovou úpravou hnědý smalt se zadním odkouřením.
Krbová kamna SEVILLA šedá - sloupová / rohová kamna
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění.
Thorma SEVILLA černá
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
-
Technický list (255.5 kB)
-
Prohlášení o shodě (817.2 kB)
-
Energetický štítek (536 kB)
-
Ecodesign (468.4 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (393.1 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

