HAAS+SOHN WERFEN 9 S VÝMĚNÍKEM 1S černá/litinová dvířka
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová kamna HAAS+SOHN LAROS Grande černý lak jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli.
Jøtul F 205 je spojením skandinávského designu, nejmodernější technologie vytápění a udržitelných materiálů.
Detailní popis produktu
Čisté linie krbových kamen Werfen 9 s výměníkem se hodí do většiny interiérů. Ve spodní části kamen je úložný prostor na dřevo. Za čelním panelem se znakem „Plus“ v horní části kamen nad spalovací komorou se ukrývá výměník. Stačí jen odložit čílko a najdete zde táhlo, které slouží k snadnému použití našeho unikátního systému čištění výměníku.
Díky svému výkonu 12,2 kW (z toho 2/3 jde do otopné soustavy) hravě vytopíte prostor až 220m3. Ovládání přívodů vzduchu zvládnete jedním regulátorem Easy kontrol v části pod spalovací komorou. Pokud netopíte, oceníte možnost uzavíratelného přivodu vzduchu. Tím vám teplo nebude unikat komínem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Regulovatelný výkon:: | 4,0 - 12,2 kW |
| Jmenovitý výkon do vody:: | 8,4 kW |
| Rozměry (v x š x h):: | 1022 x 661 x 657 mm |
| Hmotnost :: | 221 kg |
| Průměr kouřovodu:: | 160 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní |
| Účinnost:: | 80% |
| Vytápěcí schopnost:: | 220 m3 |
| energetická třída :: | A |
Krbová kamna HAAS+SOHN ALMO II s TV jsou vyrobené z kvalitní antracitově lakované oceli.
Kamna Thorma Kerpen II AT černá v černém smaltu jsou tradičním výrobkem, který se používá pro vytápění jedné místnosti.
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Krbová kamna HAAS+SOHN Madeira černá/Speckstein antik se vyznačují vysokou účinností 82 %.
Thorma Cremona jsou dvouplášťová krbová kamna, která jsou určená na vytápění obytných prostor o velikosti až 190 m3.
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Vyvážené proporce krbových kamen SONE společně s topeništěm patřícím k těm větším mezi krbovými kamny, se skvěle hodí do...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
-
Všeobecný návod k obsluze, montáži a údržbě (1.8 MB)
-
Technická dokumentace (1.7 MB)
-
Energetický štítek (132.3 kB)
-
Informační list výrobku (97.5 kB)
-
Příloha č. 1 k technické dokumentaci (209.7 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (983.3 kB)
Patentová technologie čištění výměníku
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

