Scan 68-11 BP, podstavec s dvířky černý lak
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Moderní ocelová kamna Kratki Koza Enyo jsou vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy.
Krbová kamna ABX OMAHA mastek jsou vyrobená z kotlové oceli a s mastkovým obkladem.
Detailní popis produktu
Velká boční okna umožňují jedinečný výhled na oheň. Vyberte si mezi madly a lištami v černé nebo hliníkové barvě. Tento model je k dispozici s podstavcem, otevřeným portálem nebo uzavřeným portálem.
- Barva sporáku černá a bílá
- S velkými, dvojitými bočními okny
- Připraveno pro uzavřené spalování
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Nominální výkon :: | 5,5 kW |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1222 x500 x 371 mm |
| Hmotnst:: | 107 kg |
| Max. délka polen :: | 33 cm |
| Průměr kouřovodu:: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Účinnost:: | 80% |
| Vytápěcí schopnost:: | až 120 m3 |
Velká boční okna umožňují jedinečný výhled na oheň. Vyberte si mezi madly a lištami v černé nebo hliníkové barvě.
Velká boční okna umožňují jedinečný výhled na oheň. Vyberte si mezi madly a lištami v černé nebo hliníkové barvě. Tento model je k...
Atraktivní desing krbových kamen - sloupové provedení - Andorra exclusive - Thorma Filakovo Krbová kamna na noze jsou otočném...
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX Reno černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Krbová kamna na noze jsou otočném provedení - tedy otočná noha a hrdlo kouřovodu. Můžete je natáčet v interiéru podle potřeby směrování...
Kamna HAAS+SOHN Jonsbo s troubou jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli.
Jedná se o dvouplášťová ocelová kamna, ohniště je vyloženo vermeculitem, rošt je litinový. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 1.6 kg/hod...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
-
Technický list (49 kB)
-
Instalační a uživatelská příručka (12.7 MB)
-
Podmínky prohlášení (554.9 kB)
-
Rozměry (482.3 kB)
-
Rozložený pohled (1.9 MB)
-
Prohlášení o vlastnostech (72.5 kB)
-
Prohlášení o shodě (662.5 kB)
-
Datový list (25.8 kB)
-
Energetický štítek (933.1 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

