Scan 68-8 WALL BP černý lak, závěsný, boční prosklení, kliška a lišty hliníkové
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová kamna na noze jsou otočném provedení - tedy otočná noha a hrdlo kouřovodu. Můžete je natáčet v interiéru podle potřeby směrování...
Zaoblený tvar krbových kamen SONE G společně s designovým sklem poskytují příjemný pohled na oheň, který nikdy nezevšední.
Detailní popis produktu
Velká boční okna umožňují jedinečný výhled na oheň. Vyberte si mezi madly a lištami v černé nebo hliníkové barvě.
- Barva sporáku černá a bílá
- S velkými, dvojitými bočními okny
- Připraveno pro uzavřené spalování
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Nominální výkon :: | 5,5 kW |
| Rozměry ( v x š x h):: | 794 x 500 x 400 mm |
| Hmotnost:: | 98 kg |
| Délka polen:: | 33 cm |
| Průměr kouřovodu:: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Účinnost:: | 5,5 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | až 120 m3 |
Velká boční okna umožňují jedinečný výhled na oheň. Vyberte si mezi madly a lištami v černé nebo hliníkové barvě. Tento model je k...
Scan 68-1/2 Wall – závěsný, bez bočního prosklení Scan 68-2
Velká boční okna umožňují jedinečný výhled na oheň. Vyberte si mezi madly a lištami v černé nebo hliníkové barvě. Tento model je k...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Kamna Thorma PETRY KERPEN II AT hnědá (5kW)
Topná kamna na pelety hermetická ventilovaná
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění.
Krbová kamna Thorma Borgholm keramik jsou kamna s jmenovitým výkonem 7 kW regulovatelným v rozmezí 3,5 až 10,5 kW.
Krbová kamna Thorma FRANKFURT jsou určena pro spalování palivového dřeva, dřevěných briket a hnědouhelných briket. Mohou sloužit jako hlavní zdroj...
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
-
Technický list (49 kB)
-
Instalační a uživatelská příručka (12.7 MB)
-
Rozměry (554.9 kB)
-
Rozměry (482.3 kB)
-
Rozložený pohled (1.9 MB)
-
Prohlášení o vlastnostech (72.5 kB)
-
Prohlášení o shodě (662.5 kB)
-
Datový list (25.8 kB)
-
Energetický štítek (933.1 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

