Scan 83-8 Maxi BP, horní vývod, černý lak, mastek, nástavec, klička a lišty hliníkové
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
Krbová kamna HAAS+SOHN ALMO II s TV jsou vyrobené z kvalitní antracitově lakované oceli.
Detailní popis produktu
Scan 83-8 Maxi je vysoký model s hliníkovými ozdobnými lištami a kličkou. Do horní části lze instalovat akumulační prstence, které prodlužují dobu temperování až o 12 hodin po posledním přiložení do ohně.
- Stylový dánský design
- Nehlučná dvířka se samozavíracím systémem
- Dokonalý výhled na oheň
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Nominální výkon :: | 5,0 kW |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1410 x 460 x 460 mm |
| Hmotnost :: | 212 kg |
| Délka polen:: | 35 cm |
| Průměr kouřovodu:: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní |
| Účinnnost:: | 81% |
| Vytápěcí schopnost:: | až 100 m3 |
Scan 83-7 Maxi je vysoký model s černými ozdobnými lištami a kličkou. Do horní části lze instalovat akumulační prstence, které prodlužují dobu...
Scan 83-7 Maxi je vysoký model s černými ozdobnými lištami a kličkou. Do horní části lze instalovat akumulační prstence, které prodlužují dobu...
Scan 83-5 s mastkovým obložením na bocích má černé ozdobné lišty a kličku. Scan 83-6 s elegantním mastkovým obložením na bocích má hliníkové...
Scan 83-5 s mastkovým obložením na bocích má černé ozdobné lišty a kličku. Scan 83-6 s elegantním mastkovým obložením na bocích má hliníkové...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Výkonná kamna pro vytápění velké místnosti, případně přilehlých místností
Teplovzdušná krbová kamna KRETZ AGATHA
Thorma Cremona jsou dvouplášťová krbová kamna, která jsou určená na vytápění obytných prostor o velikosti až 190 m3.
Tato kamna jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon.
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech.
-
Technický list (49.1 kB)
-
Návod k montáži, obsluze a údržbě (7 MB)
-
Rotační sada (1.5 MB)
-
Rozložený pohled (965.6 kB)
-
Rozměry (236.3 kB)
-
Rozměry (220.8 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (69.5 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (370.8 kB)
-
Datový list (34.8 kB)
-
Ekologický list (49.1 kB)
-
Energetický štítek (874.8 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

