Scan 85-3 BP, vnitřní díly keramické , černý lak, nástavec , vysoký podstavec, klička a li
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová kamna WAMSLER kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a...
Jednoplášťová krbová vložka určená k vytápění obytných prostor. Možnost přívodu spalovacího vzduchu z externího prostředí. Vysoká účinnost spalování.
Detailní popis produktu
Scan 85 Maxi jsou kamna s horním nástavcem a vysoko posazeným topeništěm. Model lze instalovat s akumulačními prstenci, které prodlužují dobu temperování až o 12 hodin po posledním přiložení.
- Elegantní dvířka se samozavíracím bezpečnostním systémem
- Topeniště ve tvaru sloupu poskytuje dokonalý výhled na oheň
- Povrchová úprava: černý nebo šedý lak
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Nominální výkon :: | 8,0 kW |
| Rozměr celkové (Š x V x H):: | 1864 x 520 x 520 mm |
| Hmotnost :: | 229 kg |
| Délka polen:: | 50 cm |
| Průměr kouřovodu:: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Účinnost:: | 78% |
| Vytápěcí schopnost:: | až 160 m3 |
Scan 85 High Top jsou kamna s horním nástavcem a nízko posazeným topeništěm. Model lze instalovat s akumulačními prstenci, které prodlužují dobu...
Scan 85 High Top jsou kamna s horním nástavcem a nízko posazeným topeništěm. Model lze instalovat s akumulačními prstenci, které prodlužují dobu...
Kamna HAAS+SOHN Jonsbo s troubou jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Krbová kamna HAAS+SOHN LAROS Piccolo černý lak jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli. Mezi hlavní přednosti kamen patří...
Kamna Thorma Kerpen II AT černá v černém smaltu jsou tradičním výrobkem, který se používá pro vytápění jedné místnosti.
Krbová kamna HAAS+SOHN ALMO II s TV jsou vyrobené z kvalitní antracitově lakované oceli.
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX s mastkovým opláštěním včetně HD.
-
Návod k montáži, obsluze a údržbě (5.7 MB)
-
Rozměry (229 kB)
-
Rozměry (318.4 kB)
-
Rozložený pohled (566.3 kB)
-
Seznam náhradních dílů (611.8 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (69.5 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (253.4 kB)
-
Datový list ekoznačky (34.7 kB)
-
Energetický štítek (874.8 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

