Scan 85-4 BP, vnitřní díly vermikulitové, černý lak, nástavec, vysoký podstavec, klička a
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí.
Teplovzdušná krbová kamna DARA Příslušenství - plech
Detailní popis produktu
Scan 85 High Top jsou kamna s horním nástavcem a nízko posazeným topeništěm. Model lze instalovat s akumulačními prstenci, které prodlužují dobu temperování až o 12 hodin po posledním přiložení.
- Elegantní dvířka se samozavíracím bezpečnostním systémem
- Topeniště ve tvaru sloupu poskytuje dokonalý výhled na oheň
- Povrchová úprava: černý nebo šedý lak
- Příprava pro uzavřené spalování
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Nominální výkon :: | 8,0 kW |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1864 x 520 x 520 mm |
| Hmotnost:: | 229 kg |
| Délka polen:: | 50 cm |
| Průměr kouřovodu:: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Energetická účinnost:: | 78% |
| Vytápěcí schopnost:: | až 160 m3 |
Scan 85 Maxi jsou kamna s horním nástavcem a vysoko posazeným topeništěm. Model lze instalovat s akumulačními prstenci, které prodlužují dobu...
Scan 85 Maxi jsou kamna s horním nástavcem a vysoko posazeným topeništěm. Model lze instalovat s akumulačními prstenci, které prodlužují dobu...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Enyo volně stojící sporák je moderní přístroj splňující nejpřísnější ekologické normy. Je to ideální odpovědí na současné...
Kamna Flensburg III
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Krbová kamna na noze jsou otočném provedení - tedy otočná noha a hrdlo kouřovodu. Můžete je natáčet v interiéru podle potřeby směrování...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Krbová kamna HAAS+SOHN Madeira černá/Speckstein antik se vyznačují vysokou účinností 82 %.
Krbová kamna Livorno
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
-
Návod k montáži, obsluze a údržbě (5.7 MB)
-
Rozměry (229 kB)
-
Rozměry (318.4 kB)
-
Rozložený pohled (566.3 kB)
-
Seznam náhradních dílů (611.8 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (69.5 kB)
-
Prohlášení o shodě (253.4 kB)
-
Datový list (34.7 kB)
-
Energetický štítek (874.8 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

