Scan 85-4 BP, vnitřní díly keramické, černý lak, nástavec, vysoký podstavec, klička a lišt
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová kamna HAAS+SOHN LAROS Grande černý lak jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli.
Kamna Thorma Kerpen II AT černá v černém smaltu jsou tradičním výrobkem, který se používá pro vytápění jedné místnosti.
Detailní popis produktu
Scan 85 High Top jsou kamna s horním nástavcem a nízko posazeným topeništěm. Model lze instalovat s akumulačními prstenci, které prodlužují dobu temperování až o 12 hodin po posledním přiložení.
- Elegantní dvířka se samozavíracím bezpečnostním systémem
- Topeniště ve tvaru sloupu poskytuje dokonalý výhled na oheň
- Povrchová úprava: černý nebo šedý lak
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Nominální výkon :: | 8,0 kW |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1866 x 520 x 520 mm |
| Hmotnost:: | 229 kg |
| Délka polen:: | 50 cm |
| Průměr kouřovodu:: | 150 mm |
| Účinnnost:: | 78% |
| Vytápěcí schopnost:: | až 160 m3 |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
Scan 85 Maxi jsou kamna s horním nástavcem a vysoko posazeným topeništěm. Model lze instalovat s akumulačními prstenci, které prodlužují dobu...
Scan 85 Maxi jsou kamna s horním nástavcem a vysoko posazeným topeništěm. Model lze instalovat s akumulačními prstenci, které prodlužují dobu...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Tradiční krbová kamna THORMA VERONA b TOP béžová na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou...
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované.
Kamna HAAS SOHN Jonsbo černá/Woodstone Prestige jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli s obkladem z přírodního kamene.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Krbová kamna Thorma ZARAGOZA šedá jsou určena pro spalování palivového dřeva, dřevěných briket a hnědouhelných briket
-
Návod k montáži, obsluze a údržbě (5.7 MB)
-
Rozměry (229 kB)
-
Rozměry (318.4 kB)
-
Rozložený pohled (566.3 kB)
-
Seznam náhradních dílů (611.8 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (69.5 kB)
-
Prohlášení o shodě (253.4 kB)
-
Datový list (34.7 kB)
-
Energetický štítek (874.8 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

