Extraflame Isidora Idro H16 bílá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová kamna Thorma Borgholm keramik jsou kamna s jmenovitým výkonem 7 kW regulovatelným v rozmezí 3,5 až 10,5 kW.
Tato kamna jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon.
Krbová kamna HAAS+SOHN LAROS Piccolo černý lak jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli. Mezi hlavní přednosti kamen patří...
Jøtul F 205 je spojením skandinávského designu, nejmodernější technologie vytápění a udržitelných materiálů.
Kamna GENT Jsou vyrobená z ocelového žáruodolného plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami. Ve spodní části...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Atraktivní desing krbových kamen - sloupové provedení - Andorra exclusive - Thorma Filakovo Krbová kamna na noze jsou otočném...
Detailní popis produktu
- Teplovodní peletová kamna řady Evolution line
- Masivní kachlový obklad
- Velké prosklení topeniště
- LCD displej s černým podsvícením
- Integrovaný WiFi modul pro dálkové spouštění a ovládání
- Hermeticky utěsněná kamna (spalovací komora a zásobník)
- Ovládání pomocí multifunkčního ovladače s displejem
- Nová elektronika s možností připojení rozšiřující karty systému
- Keramická žhavicí svíčka s nejnovější generací zapalování
- Vysoce efektivní oběhové čerpadlo PWM řízené zákl. deskou
- Řízení spalování se sondou ve spalovací komoře
- Automatický systém čištění dna hořáku
- Foukání skrze distribuční ventilátor, který lze zcela vypnout
- Velká kapacita zásobníku na pelety
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269004243 |
| Nominální výkon :: | 5,6 - 18,7 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | 150 - 536 m3 |
| Jmenovitý výkon do vzduchu:: | 1,3 - 2,7 kW |
| Jmenovitý výkon do vody:: | 4,3 - 16 kW |
| Energetická účinnost:: | 91,5 - 92,4% |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1165 x 596 x 708 mm |
| Hmotnost:: | 227 kg |
| Průměr kouřovodu :: | 100 mm |
| Palivo:: | pelety |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 33 kg |
Kamna na pelety
Kamna na pelety
Kamna na pelety.
krbová kamna Basel mají černou barvu, prosklená dvířka, ideální pro vytápění na chaloupku vzhledem jako krbová kamna
Balení obsahuje 9 ks akumulačních cihel určených pro kamna Oregon I a Trollvik. Hmotnost akumulační hmoty na jedny kamna: 70/54 kg
Kamna HAAS SOHN Jonsbo černá/Woodstone Prestige jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli s obkladem z přírodního kamene.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Optimalizované topeniště má nejmodernější způsob hoření s přívodem horního vzduchu předehřátého na teplotu vyšší než 200C, tedy teplotu přiváděného...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
-
Technický list (301.6 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (822.1 kB)
-
Guide App Total Control 2.0 (9.9 MB)
-
Energetický štítek (535.7 kB)
-
Ecodesign (468.5 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (608.9 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

