Extraflame Isidora Idro H16 tortora
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Krbová kamna HAAS+SOHN LAROS Piccolo černý lak jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli. Mezi hlavní přednosti kamen patří...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX Tartu 5 pískovec jsou vyrobená z kvalitní oceli s pískovcovým obkladem.
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Ocelová krbová kamna s moderním designem na šířku
Detailní popis produktu
- Teplovodní peletová kamna řady Evolution line
- Masivní kachlový obklad
- Velké prosklení topeniště
- LCD displej s černým podsvícením
- Integrovaný WiFi modul pro dálkové spouštění a ovládání
- Hermeticky utěsněná kamna (spalovací komora a zásobník)
- Ovládání pomocí multifunkčního ovladače s displejem
- Nová elektronika s možností připojení rozšiřující karty systému
- Keramická žhavicí svíčka s nejnovější generací zapalování
- Vysoce efektivní oběhové čerpadlo PWM řízené zákl. deskou
- Řízení spalování se sondou ve spalovací komoře
- Automatický systém čištění dna hořáku
- Foukání skrze distribuční ventilátor, který lze zcela vypnout
- Velká kapacita zásobníku na pelety
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269004250 |
| Nominální výkon :: | 5,6 - 18,7 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | 150 - 536 m3 |
| Výkon do vody:: | 4,3 - 16 kW |
| Energetická účinnost:: | 91,5 - 92,4% |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1165 x 596 x 708 mm |
| Hmotnost:: | 227 kg |
| Průměr kouřovodu :: | 100 mm |
| Palivo:: | pelety |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Ventilátor: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 33 kg |
Kamna na pelety.
Kamna na pelety
Vystaveno na prodejně DEFRO HOME SOLUM zaujme svou jednoduchostí a jedinečným stylem. Moderní sklo reverzní k ocelovému tělu vytváří kompaktní,...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Krbová kamna SEVILLA šedá - sloupová / rohová kamna
Krbová kamna WAMSLER kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Krbová kamna Thorma ZARAGOZA šedá jsou určena pro spalování palivového dřeva, dřevěných briket a hnědouhelných briket
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
standardní vybavení: keramický obklad topeniště, záslepka horního hrdla kouřovodu, připojovací příruba 124 mm pro zadní přívod vzduchu, houbička
-
Technický list (301.6 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (822.1 kB)
-
Guide App Total Control 2.0 (9.9 MB)
-
Energetický štítek (535.7 kB)
-
Ecodesign (468.5 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (608.9 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

