Extraflame Isidora Idro H20 avorio
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Vyvážené proporce krbových kamen SONE společně s topeništěm patřícím k těm větším mezi krbovými kamny, se skvěle hodí do...
Jøtul F 205 je spojením skandinávského designu, nejmodernější technologie vytápění a udržitelných materiálů.
Peletovým kamnům HSP 6 RUEDA sluší beton, klidné barvy a jednoduchost. Keramický obklad s ručně škrábanou texturou matného kovu...
Krbová kamna Thorma ZARAGOZA šedá jsou určena pro spalování palivového dřeva, dřevěných briket a hnědouhelných briket
krbová kamna Basel mají černou barvu, prosklená dvířka, ideální pro vytápění na chaloupku vzhledem jako krbová kamna
Krbová kamna HAAS+SOHN LAROS Piccolo černý lak jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli. Mezi hlavní přednosti kamen patří...
Krbová kamna Thorma HÖRBY černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Detailní popis produktu
- Teplovodní peletová kamna řady Evolution line
- Masivní kachlový obklad
- Velké prosklení topeniště
- LCD displej s černým podsvícením
- Integrovaný WiFi modul pro dálkové spouštění a ovládání
- Hermeticky utěsněná kamna (spalovací komora a zásobník)
- Ovládání pomocí multifunkčního ovladače s displejem
- Nová elektronika s možností připojení rozšiřující karty systému
- Keramická žhavicí svíčka s nejnovější generací zapalování
- Vysoce efektivní oběhové čerpadlo PWM řízené zákl. deskou
- Řízení spalování se sondou ve spalovací komoře
- Automatický systém čištění dna hořáku
- Foukání skrze distribuční ventilátor, který lze zcela vypnout
- Velká kapacita zásobníku na pelety
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269004274 |
| Nominální výkon :: | 5,6 - 18,7 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | 150 - 536 m3 |
| Výkon do vzduchu v kW:: | 1,3 - 2,7 kW |
| Energetická účinnost:: | 91,5 - 92,4% |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1165 x 596 x 708 mm |
| Hmotnost:: | 227 kg |
| Průměr kouřovodu :: | 100 mm |
| Palivo:: | pelety |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 33 kg |
Kamna na pelety
Kamna na pelety.
kamna na pelety
Kamna HAAS+SOHN Jonsbo s troubou jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli.
Teplovzdušná krbová kamna KRETZ AGATHA
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech.
Tradiční krbová kamna THORMA VERONA b TOP béžová na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou...
Kamna Thorma PETRY KERPEN II AT hnědá (5kW)
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
-
Technický list (282.7 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (824.6 kB)
-
Energetický štítek (333.7 kB)
-
Ecodesign (468.5 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (608.4 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

