Extraflame Isidora Idro H16 bordó
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová Kamna Thorma SKAL II černá - jsou vyrobená z ocelového plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Topná kamna na pelety hermetická ventilovaná
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění.
Kamna Flensburg III
Krbová kamna HAAS+SOHN ALMO II s TV jsou vyrobené z kvalitní antracitově lakované oceli.
Thorma SEVILLA černá
Detailní popis produktu
- Teplovodní peletová kamna řady Evolution line
- Masivní kachlový obklad
- Velké prosklení topeniště
- LCD displej s černým podsvícením
- Integrovaný WiFi modul pro dálkové spouštění a ovládání
- Hermeticky utěsněná kamna (spalovací komora a zásobník)
- Ovládání pomocí multifunkčního ovladače s displejem
- Nová elektronika s možností připojení rozšiřující karty systému
- Keramická žhavicí svíčka s nejnovější generací zapalování
- Vysoce efektivní oběhové čerpadlo PWM řízené zákl. deskou
- Řízení spalování se sondou ve spalovací komoře
- Automatický systém čištění dna hořáku
- Foukání skrze distribuční ventilátor, který lze zcela vypnout
- Velká kapacita zásobníku na pelety
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269004236 |
| Nominální výkon :: | 5,6 - 18,7 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | 150 - 536 m3 |
| Jmenovitý výkon do vzduchu:: | 1,3 - 2,7 kW |
| Výkon do vody:: | 4,3 - 16 kW |
| Energetická účinnost:: | 91,5 - 92,4% |
| Rozměry (v x š x h):: | 1165 x 596 x 708 mm |
| Hmotnost:: | 227 kg |
| Průměr kouřovodu :: | 100 mm |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 33 kg |
Kamna na pelety.
Kamna na pelety
Kamna na pelety.
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Byť jednoduchá a malá, tak velmi kvalitní krbová kamna Wamsler Trendy levandule jsou určena díky své dvouplášťové konstrukci k co...
Tato kamna jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon.
Moderní ocelová kamna Kratki Koza Enyo jsou vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy.
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
-
Technický list (301.6 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (822.1 kB)
-
Guide App Total Control 2.0 (9.9 MB)
-
Energetický štítek (535.7 kB)
-
Ecodesign (468.5 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (608.9 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

