Extraflame Isidora Idro H20 bordó
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 3 varianty obložení – boky v barvě...
Kamna Thorma Kerpen II AT černá v černém smaltu jsou tradičním výrobkem, který se používá pro vytápění jedné místnosti.
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
Dvouplášťová krbová kamna mají ve srovnání s jednoplášťovými krbovými kamny výraznou výhodu v tom, že teplo předávají do vytápěné...
Jøtul F 205 je spojením skandinávského designu, nejmodernější technologie vytápění a udržitelných materiálů.
Krbová kamna na noze jsou otočném provedení - tedy otočná noha a hrdlo kouřovodu. Můžete je natáčet v interiéru podle potřeby směrování...
Moderní ocelová kamna Kratki Koza Enyo jsou vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy.
Detailní popis produktu
- Teplovodní peletová kamna řady Evolution line
- Masivní kachlový obklad
- Velké prosklení topeniště
- LCD displej s černým podsvícením
- Integrovaný WiFi modul pro dálkové spouštění a ovládání
- Hermeticky utěsněná kamna (spalovací komora a zásobník)
- Ovládání pomocí multifunkčního ovladače s displejem
- Nová elektronika s možností připojení rozšiřující karty systému
- Keramická žhavicí svíčka s nejnovější generací zapalování
- Vysoce efektivní oběhové čerpadlo PWM řízené zákl. deskou
- Řízení spalování se sondou ve spalovací komoře
- Automatický systém čištění dna hořáku
- Foukání skrze distribuční ventilátor, který lze zcela vypnout
- Velká kapacita zásobníku na pelety
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269004267 |
| Nominální výkon :: | 6,9 - 23,2 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | až 665 m3 |
| Jmenovitý výkon do vzduchu:: | 1,4 - 3,2 kW |
| Výkon do vody:: | 5,5 - 20,0 kW |
| Účinnost:: | 91,2 - 91,5 % |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1243 x 596 x 708 mm |
| Hmotnost:: | 235 kg |
| Průměr kouřovodu:: | 100 mm |
| Palivo:: | pelety |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV):: | 60 mm |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 38 kg |
Kamna na pelety.
Krbová kamna Thorma Borgholm keramik jsou kamna s jmenovitým výkonem 7 kW regulovatelným v rozmezí 3,5 až 10,5 kW.
Teplovzdušná krbová kamna KRETZ AGATHA
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX Tartu 5 pískovec jsou vyrobená z kvalitní oceli s pískovcovým obkladem.
Thorma SEVILLA černá
Krbová kamna HAAS+SOHN LAROS Grande černý lak jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
-
Technický list (282.7 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (824.6 kB)
-
Energetický štítek (333.7 kB)
-
Ecodesign (468.5 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (608.4 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

