Extraflame Sabry 5.0 bronz
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Zaoblený tvar krbových kamen SONE G společně s designovým sklem poskytují příjemný pohled na oheň, který nikdy nezevšední.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Enyo volně stojící sporák je moderní přístroj splňující nejpřísnější ekologické normy. Je to ideální odpovědí na současné...
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru
Krbová kamna Thorma HÖRBY černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované.
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí.
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Detailní popis produktu
• Vodotěsná nádrž
• Dvířka ohně topeniště a ohniště z litiny
• Čelní větrání prostředí s vyhrazeným motorem a komfortní funkcí
• Vyjímatelný popelník
• Možnost výstupu pro odvodu spalin: vzadu
• Výměník tepla se sálavým povrchem
• Rukojeť s ergonomickým úchopem
• Vyjímatelné ohniště pro snadné čištění
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269005165 |
| Regulovatelný výkon:: | 2,5 - 7,0 kW |
| Vytápěcí schopnoost:: | 201 m3 |
| Rozměry ( v x š x h):: | 924 x 456 x 555 m3 |
| Hmotnost:: | 86 kg |
| Průměr kouřovodu :: | 80 mm |
| Účinnost:: | 92,2 - 90,9 % |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV):: | 50 mm |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
Kamna na pelety ventilovaná
Kamna na pelety.
Krbová kamna Wamsler OF 604 Kamino Elite s povrchovou úpravou hnědý smalt se zadním odkouřením.
Výkonná kamna pro vytápění velké místnosti, případně přilehlých místností
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Atraktivní desing krbových kamen - sloupové provedení - Andorra exclusive - Thorma Filakovo Krbová kamna na noze jsou otočném...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna Romotop Tala 01 jsou vhodná pro všechny typy interiérů.
Krbová kamna HAAS+SOHN LAROS Piccolo černý lak jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli. Mezi hlavní přednosti kamen patří...
Moderní ocelová kamna Kratki Koza Enyo jsou vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy.
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 3 varianty obložení – boky v barvě...
-
Technický list (821.5 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (308.5 kB)
-
Energetický štítek (476.3 kB)
-
Ecodesign (470.5 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (1 MB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

