Extraflame Sabry 5.0 černá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Tato kamna jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon.
Kamna Thorma PETRY KERPEN II AT hnědá (5kW)
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru
Moderní ocelová kamna Kratki Koza Enyo jsou vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy.
Krbová kamna WAMSLER kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a...
Vystaveno na prodejně DEFRO HOME SOLUM zaujme svou jednoduchostí a jedinečným stylem. Moderní sklo reverzní k ocelovému tělu vytváří kompaktní,...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Detailní popis produktu
• Vodotěsná nádrž
• Dvířka ohně topeniště a ohniště z litiny
• Čelní větrání prostředí s vyhrazeným motorem a komfortní funkcí
• Vyjímatelný popelník
• Možnost výstupu pro odvodu spalin: vzadu
• Výměník tepla se sálavým povrchem
• Rukojeť s ergonomickým úchopem
• Vyjímatelné ohniště pro snadné čištění
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269005158 |
| Regulovatelný výkon:: | 2,5 - 7,0 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | 201 m3 |
| Rozměry (v x š x h):: | 924 x 456 x 555 mm |
| Hmotnost:: | 86 kg |
| Průměr kouřovodu :: | 1035 x 771 x 680 mm |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV):: | 1000 x 250 x 50 mm |
| Účinnost:: | 92,2 - 90,9 % |
Kamna na pelety
Kamna na pelety ventilovaná
standardní vybavení: keramický obklad topeniště, záslepka horního hrdla kouřovodu, připojovací příruba 124 mm pro zadní přívod vzduchu, houbička
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Kamna HAAS SOHN Jonsbo černá/Woodstone Prestige jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli s obkladem z přírodního kamene.
Krbová kamna na noze jsou otočném provedení - tedy otočná noha a hrdlo kouřovodu. Můžete je natáčet v interiéru podle potřeby směrování...
Thorma SEVILLA černá
Jednoduchý design krbových kamen THORMA BILBAO UNI 2018 černá z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně.
Teplovzdušná krbová kamna KRETZ AGATHA
Krbová kamna Wamsler OF 604 Kamino Elite s povrchovou úpravou hnědý smalt se zadním odkouřením.
-
Prohlášení o vlastnostech (1 MB)
-
Ecodesign (470.5 kB)
-
Energetický štítek (476.3 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (308.5 kB)
-
Technický list (821.5 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

